1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 Pdf indir

Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 Pdf indir
0

Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 kitabı yazar Takaya Kagami Daisuke Furuye tarafından kaleme alınmıştır. Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 kitabı 12,5 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 kitabın Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 pdf oku, Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 PDF yandex, Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph Of The End-Kıyamet Meleği 2 PDF Oku

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı.

 

Eğitim almaya başlayan Yuiçiro, insanlığın sahip olduğu en ölümcül ve en kuvvetli silaha sahip olabilmek için amansız bir teste katılmaya ve kendini ispat etmeye hazırlanıyor. Bütün bunla olup biterken, vampirlerin arasına katılan yeni biri var: Yuiçiro’nun vampirlerin elinden kurtulmaya çalıştıkları gün öldüğünü sandığı en yakın dostu Mikaela!

 

(Tanıtım bülteninden)