1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği Pdf indir

Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği Pdf indir
0

Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği kitabı yazar Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği kitabı 12,5 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği kitabın Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği pdf oku, Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği PDF yandex, Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph of the End 7-Kıyamet Meleği PDF Oku

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.

Pek çok soylu vampirin bir ay içinde gerçekleştirilmesi hedeflenen büyük bir saldırı için Nagoya’da toplandığına dair istihbarat alan insanlar, vampirlere sürpriz bir saldırı gerçekleştirmeye karar veriyor. Saldırı emri alan Yuiçiro ve dostları, birliklerin toplanacağı yere doğru yola çıkıyor fakat gidecekleri yere zamanında varmayı başaramayınca Guren’in sinirlenmesine neden oluyor. Acaba gereken niteliklerden yoksun gibi görünen bu ufak grup, vampirlerle savaşta başarılı olabilecek mi?