1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi Pdf indir

Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi Pdf indir
0

Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi pdf indir, türünde kaleme alınan Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi kitabı yazar Amanda Conner Jimmy Palmiotto tarafından kaleme alınmıştır. Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi kitabı 2017 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 1. Basım ebatında olan Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi kitabın Harley Quinn Volume 2: Power Outrage JBC Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi pdf oku, Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi PDF yandex, Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Harley Quinn Cilt 2: Güç Kesintisi PDF Oku

Hakiki süper kahraman Power Girl gökyüzünden düşüp de gözlerini Harley Quinn’in Coney Adası’ndaki kulübesinde açınca, malum süper kötünün eski metresine tek bir şey kalır: kendisine yeni bir kostüm dikmek ve hafızasını yitirmiş Power Girl’ü, suçla savaşan bir süper kahraman ikilisi olduklarına inandırmaya çalışmak! Peki, doğru yolu seçmiş gibi davranan Harley bu rolü ne kadar sürdürebilecek?

 

Ayrıca: FUTURES END fasikülünde, suç dünyasının en muhteşem çifti Harley ve Joker’in tekrar bir araya geldiği olası bir geleceğe göz atın!

 

Daha Da Ayrıca: San Diego’ya doğru uçuk bir seyahate çıkan Harley, adeta “Comic-Con”un üzerine konuyor. Amanda Conner, Dave Johnson ve koca bir salon dolusu kabiliyetli çizer de cabası!