1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Seksi Şey Vişne Pdf indir

Seksi Şey Vişne Pdf indir
0

Seksi Şey Vişne pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Seksi Şey Vişne kitap ile ilgili özet bilgiler. Seksi Şey Vişne kitabı yazar Arzu Çağlan tarafından kaleme alınmıştır. Seksi Şey Vişne kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2008 ile basılmıştır. ebatında olan Seksi Şey Vişne kitabın Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seksi Şey Vişne pdf oku, Seksi Şey Vişne PDF yandex, Seksi Şey Vişne PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seksi Şey Vişne PDF Oku

Bir genç kız, intihar etmeye geldiği İstanbul’un en çılgın DJ’iyle tanışırsa neler olur?

İntihar etmek için, ufak bir şehirden kalkıp denizli şehre gelen güzeller güzeli Vişne. Vişne’ye dünyayı dar eden kötü kalpli Sirke Halası ve Kodummm Abisi. Şımarık aşk böceği Rahat Abla ve evli sevgilileri.
Evde kalmış, taş kalpli sosyetik terzi Madam.
Sosyeteyi uzaktan kumanda eden gizemli büyücü falcı Ketum. Belgesel kameramanı olmayı kafaya takmış tiki gençliğinin temsilcisi Zincir.
Kafayı kedilerle bozmuş bir Kedi Rahibi.
Seks, uyuşturucu, tecavüz, töre cinayetleri, cinci hocalar, satanist ayinler, muskalar ve tılsımlar, botoks, detoks, mafya, televole, assolistler, şarkıcılar, türkücüler! Vişne, ağzı cidden laf yapan bir gözlem ustası ve güncel Türkçe cambazı Arzu Çağlan’ın elinden çıkma bir şehir masalı.

Sayfa Sayısı: 300

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları