1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sayısal Elektronik Pdf indir

Sayısal Elektronik Pdf indir
0

Sayısal Elektronik pdf indir, Mühendislik türünde kaleme alınan Sayısal Elektronik kitap ile ilgili özet bilgiler. Sayısal Elektronik kitabı yazar M. Kaya Yazgan tarafından kaleme alınmıştır. Sayısal Elektronik kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Sayısal Elektronik kitabın Nobel Akademik Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sayısal Elektronik pdf oku, Sayısal Elektronik PDF yandex, Sayısal Elektronik PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sayısal Elektronik PDF Oku

Sayısal Elektronik, son 50-60 senedir elektronik mühendisliği eğitiminin temel taşlarından birini oluşturuyor. Ayrıca bu konu günümüzün en aktif konularından biri. Her geçen gün bu alanda yeni bir gelişme gözlüyoruz. Bilgisayar, telefon, televizyon, internet, görsel ortam gibi teknolojiler giderek sayısallaşarak, bütünleşerek, küçülerek, yeni yetenekler kazanarak günlük yaşamımızda daha büyük bir yer alıyor. Bu niteliğiyle sayısal uygulamalar elektronik teknolojisinin göz alıcı yıldızı.

İşte elinizdeki kitapta bu iki boyut göz önüne alınmaktadır. Bir yandan konunun kuramsal temellerinin özetlenmesine, diğer yandan güncel teknolojik düzeydeki uygulamalara yönelen bir yaklaşım izlenmektedir. Verilen fazla sayıdaki örnek, özellikle öğrencilerin konuyu ve uygulama alanını daha iyi kavramasına yardımcı olmaktadır.

Sayısal Elektronik’in bu husustaki ders kitaplarından mühim bir farkı, şimdilerde bir mühendis adayının ilgisini çekebilecek -yahut çekmesi gereken- bir çok konuya “Ek Bilgi” bölümlerinde yer verilmesidir. Aristo mantığından, kuantum fiziğine; Orta Çağ şifrelerinden Bilgi Çağı kavramlarına kadar bir çok çağrışım genç aydınlarımız için ufuk açıcı olacaktır.

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık