1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Uçurtmam Bulut Şimdi Pdf indir

Uçurtmam Bulut Şimdi Pdf indir
0

Uçurtmam Bulut Şimdi pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Uçurtmam Bulut Şimdi kitap ile ilgili özet bilgiler. Uçurtmam Bulut Şimdi kitabı yazar Sevim Ak tarafından kaleme alınmıştır. Uçurtmam Bulut Şimdi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Uçurtmam Bulut Şimdi kitabın Can Çocuk Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uçurtmam Bulut Şimdi pdf oku, Uçurtmam Bulut Şimdi PDF yandex, Uçurtmam Bulut Şimdi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uçurtmam Bulut Şimdi PDF Oku

Sevim Ak, çocuk okurlarla kolay bir şekilde ilişki kurabilen, çocuk edebiyatımızın usta yazarlarından biri. Yazdığı kitapları okuyan genç okurlarından o kadar çok mektup alıyor ki. Yazdığı romanlar, öyküler, her yaşta çocuğun dünyasını süslüyor. Yazar, genç okurlarını yarattığı o büyülü ortama bir anda çekiveriyor.

Uçurtmam Bulut Şimdi’ de birbirinden güzel öyküler var. Babasının yaptığı ilk uçurtmayı elinden kaçıran çocuk, kitapçılık yapmaya kalkan iki çocuğun başına gelenler, yağmurun gizini bulmaya çalışan ufak kız, elişi kâğıtlarıyla resim yapmaya çalışan kızın şaşkınlığı, deprem korkusu yaşayan iki kardeş, beden eğitimi dersinde neler neler yapmak isteyen cılız çocuk, anneler gününde armağan almaya çalışan tatlı kız, yemiş vermeyen dut ağacını korkutan, annesinin çalıştırdığı dersten geçer not alamayan, herkesin gökyüzünde bir yıldızı olduğunu öğrenen, yeni giysi almak için dükkân dükkân dolaşıp üzülen, yaşlılar haftasında bir teyzenin ağır filesini taşımaya kalkan ufak çocuk.

Okuyun, aslında nasıl zengin bir yaşamınız olduğunu göreceksiniz.

Sayfa Sayısı: 88

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Çocuk Yayınları