1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler Pdf indir

Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler Pdf indir
0

Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler kitap ile ilgili özet bilgiler. Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler kitabı yazar Leonardo da Vinci tarafından kaleme alınmıştır. Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler kitabın 1. Basım Maya Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler pdf oku, Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler PDF yandex, Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sanat ve Yaşam Üzerine Düşünceler PDF Oku

Leonardo Da Vinci, insanlık tarihinin en yaratıcı ve yenilikçi isimlerinden biridir. Rönesans zamanında yaşamış İtalyan hezârfen başta resim olmak üzere, felsefeden astronomiye, matematikten anatomiye, botanikten mühendisliğe, mimarlıktan jeolojiye kadar birden fazla alanda çalışmalar yapmış, dünyanın gördüğü en büyük sanatçılardan ve dâhilerden biri olmuştur.

Da Vinci’nin yaşamının farklı dönemlerinde günlüklere, kâğıtlara, kitapların kenarlarına yazdığı düşüncelerini, gözlemlerini ve öngörülerini derleyip bir araya getiren bu kitap, okurunu bu büyük ismin zihninde müthiş bir yolculuğa çıkarıyor.