1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı Pdf indir

Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı Pdf indir
0

Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı kitap ile ilgili özet bilgiler. Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı kitabı yazar Metin Kiraz tarafından kaleme alınmıştır. Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı kitabı 240 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı kitabın 1. Basım Hermes Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı pdf oku, Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı PDF yandex, Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Saatler Astrolojisi ile Kehanet Sanatı PDF Oku

1945 senesinde Ankara’da doğan Metin Kiraz, 1968’de mezun olduğu Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ndeyken, sürdürdüğü müzik hobisini bırakarak 1965’te parapsikoloji, ispirtizma, spritüalizm, mistisizm, okültizm gibi alanlarda teorik ve pratik incelemelerina başladı ve 1980’lerin başında astrolojinin kapılarına dayandı. 1986’da, Astroloji ve Tarot’un Türkiye’de daha iyi tanınmasına kolaylık sağlayan, GALAXY Astroloji Tarot ve Sanat Evi isimli, Türkiye’nin de bu konulardaki ilk işyerini açtı. Metin Kiraz halen bu iş yerinde üyelerine “Danışmanlık” hizmeti de vererek çalışma ve incelemelerina devam ediyordir.

Okültist astrolog Metin Kiraz, 2000’li senelera girerken 20 senedir emek verdiği astroloji alanında Türkiye için ilk olan yeni bir konuyu ayrıntılı teknikleri ile seyircilerine sunuyor. Astrolog herhangi bir soruya yanıt verebilir mi? İşte soru zamanı horoskopu ile soruya yanıt aranması, saatler astrolojisinin çalışma alanı oluyor.

Soru zamanı ile o sıradaki gökyüzü konumu içinde bir ilişki olduğu eski çağlardan beri bilinmekte. Planetlerin sıralanması sonucu bilinçte doğan bir sorunun yanıtı da, o gökyüzü hususunda gizli olmalı. Eşzamanlılık ortamı, soruya konsantrasyon ile yanıtını da bize doğru cezbedebilir ve yanıt o anın horoskopu ile deşifre edilebilir. İşte bu kitap yazarın gözlemlediği ve yaşadığı manalı rastlantılarla, gerçek olduğu desteklenen bu mantığın ışığında yazıldı.

Kitap altı, ana bölümden oluşuyor. Birinci kısım daha çok astroloğa danışacaklar için hazırlanmış olup burada konumun ne olduğu, işleyiş şekli, iyi bir astroloğun seçimi ve ne tip soruların, nasıl sorulacağı üzerine bilgiler veriliyor. İkinci bölümde başarılı olmak isteyen astroloğun, sezgi kabiliyetini arttırabilmesi için seans öncesi yapması gereken ön çalışmalar anlatılıyor. Diğer kısımlarda ise astroloji seansına başlama ve yorum teknikleri ayrıntılı olarak verilerek, maji biliminin planet saatleri de soru horoskopuyla ilişkilendirilerek sunuluyor.