1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi Pdf indir

Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi Pdf indir
0

Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi pdf indir, Astronomi türünde kaleme alınan Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi kitabı yazar Selçuk Topal tarafından kaleme alınmıştır. Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi kitabı sayfadan oluşmakta olup ile basılmıştır. ebatında olan Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi pdf oku, Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi PDF yandex, Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kaostan Kozmosa Evrenin Hikayesi PDF Oku

Evren bugünkü haline nasıl ulaştı?

Hangi yasalara göre işliyor?

Bu devasa kozmik denizi bekleyen ölüm senaryoları neler?

Sınırları tam anlamıyla bilinemeyen evrende insanoğlundan başka zeki canlılar var mı?

Dünya üzerinde hayat bulan insanoğlunun sonu yine dünya üzerinde mi olacak, başka gezegenlere göç etme şansı bulabilecek mi?

İnsanın ilk kez zihninde başlayan evrendeki yerini anlamlandırma çabası giderek neye dönüşüyor?

Oxford Üniversitesi Astrofizik Bölümü’nden doktora derecesini alan ve uzun senelerdır galaksilerde moleküler gaz ve galaksi evrimi konularında çalışmalarını sürdüren Dr. Selçuk Topal’ın kaleme aldığı Kaostan Kozmosa Evrenin Hikâyesi adlı bu kitap, yalnızca evrenin değil, insanın düşünce dünyasının evrimini de alışılagelmiş popüler bilim kitabı çizgisinin çok ötesine taşıyarak konuyu temel bilimsel kavramlar üzerinden sorguluyor.

Okuru sonsuz bir kozmik denizde nefes kesici bir yolculuğa çıkaracak olan kitap, yaşadığı evreni daha yakında zamandan tanımak ve bu evrendeki yerini anlamak isteyenler için müthiş bir başlangıç…