Pdf Kitap Arşivi

Piyano Metodu Pdf indir

Piyano Metodu pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Piyano Metodu kitap ile ilgili özet bilgiler. Piyano Metodu kitabı yazar Yalçın İman tarafından kaleme alınmıştır. Piyano Metodu kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2000 ile basılmıştır. ebatında olan Piyano Metodu kitabın Arkadaş Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Piyano Metodu pdf oku, Piyano Metodu PDF yandex, Piyano Metodu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Piyano Metodu PDF Oku

Bir çalgının öğrenilmesi söz konusu olunca üç öğe ile karşılaşılır. 1 – Öğrenci, 2 – Öğretmen, 3 – Metod.

Öğrencinin; kabiliyetli, istekli ve çalışkan, öğretmenin; yeterli ve sevecen, metodun; sıcak, tatlı ve amaca götürür olması durumunda başarıya ulaşmak olabilecekdür.

Çalgı öğretimde metodun önemi büyüktür. İyi bir metod. Öğrenci ve öğretmeni kendinde buluşturup kaynaştırabilmeli; çizilen çerçevede sağlıklı bir biçimde yol alınmasını sağlamalıdır.
Bu yaklaşım ışığında çalışmalarımı başlattım. Bilinmeyene ulaşmak için, bilinenden yola çıkmanın gerekliliğini düşünürek, yerli ve yabancı kaynakları incelemek suretiyle bilenen, bi hayli beğeni alan ve sevilebilecek parçaları çizdiğim çerçevede değerlendirdim. Fırsat eğitimini de göz önüne alarak bestecilere de yer verdim.

Bu yaklaşımım ışığında çalışmalarımı başlattım. Bilinmeyene ulaşmak için, bilinenden yola çıkmanın gerekliliğini düşünerek, yerli ve yabancı kaynakları incelemek suretiyle bilinen, bi hayli beğeni alan ve sevilebilecek parçaları çizdiğim çerçevede değerlendirdim. Fırsat eğitimini de göz önüne alarak bestecilere de yer verdim.
(Önsöz’den)

Sayfa Sayısı: 152

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadaş Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu