1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Oz Büyücüsü Pdf indir

Oz Büyücüsü Pdf indir
0

Oz Büyücüsü pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Oz Büyücüsü kitap ile ilgili özet bilgiler. Oz Büyücüsü kitabı yazar L. Frank Baum tarafından kaleme alınmıştır. Oz Büyücüsü kitabı 13×20 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Oz Büyücüsü kitabın Ciltsiz İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Oz Büyücüsü pdf oku, Oz Büyücüsü PDF yandex, Oz Büyücüsü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Oz Büyücüsü PDF Oku

Artık basmakalıp cinler, cüceler ve perilerle birlikte, yazarların her hikâyeden birtakım ürkütücü dersler çıkarmayı vurgulayarak, tüyler ürpertici ve korkunç olaylar anlatmadığı, çiçeği burnunda ’enteresan hikâyelerin’ zamanı geldi.”

Amerikalı yazar L. Frank Baum, 1900 senesinin Nisan ayında, çocuk edebiyatında yeni bir çığır açacak Oz Büyücüsü adlı eserinin ön sözüne bu sözcükleri yazıyordu. Gerçekten de, Kansas’ın uçsuz bucaksız çayırlarının ortasında yaşarken, korkunç bir hortumla Oz Diyarı’na sürüklenen ve müthiş maceralar yaşayan Dorothy’nin öyküsü, çocuk edebiyatına modern bir kimlik kazandırdı. Ülkemizde daha çok film olarak bilinen Oz Büyücüsü’nün romanı çok daha sürükleyici, çok daha keyifli…