1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Odtülü’lerin Odtü’sü Pdf indir

Odtülü’lerin Odtü’sü Pdf indir
0

Odtülü’lerin Odtü’sü pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan Odtülü’lerin Odtü’sü kitap ile ilgili özet bilgiler. Odtülü’lerin Odtü’sü kitabı yazar Önder Şenyapılı tarafından kaleme alınmıştır. Odtülü’lerin Odtü’sü kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Odtülü’lerin Odtü’sü kitabın Odtü tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Odtülü’lerin Odtü’sü pdf oku, Odtülü’lerin Odtü’sü PDF yandex, Odtülü’lerin Odtü’sü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Odtülü’lerin Odtü’sü PDF Oku

“Bu kitaba resmi olmayan sıcacık bir ODTÜ tarihidir denilebilir. Sadece ODTÜ’lü öğrencilerin veya ODTÜ personelinin gözünden değil, ODTÜ’yü dışarıdan gözlemleyen bireylerin da bu sıradışı üniversiteyi nasıl gördüklerinin ve algıladıklarının renkli bir tablosudur. Türkiye tarihinde herhalde bu kadar bi hayli beğeni alan, ürkülen, saygı duyulan, bir parçası olmaktan gurur duyarken bunun yanı sıra kızgınlıkla anılan bir üniversite olmamıştır.

işte ODTÜ için uludağsözlük, itüsözlük,ekşisözlük ve basında söylenmiş sözlerden birkaçı…

“orta dünya çapındaki en iyi üniversiteler listesinde bir numara olan okul… Okulum.” “efsane bahar şenlikleri olan okul” ” Öğrencilerin polise orantısız zekâ kullandığı üniversite’

A1 kapısı, Yurtlar, ODTÜ Kampüsü, Hocam, bahar şenlikleri, Efsaneleri, Bölümler , Çarşı.

Bir birinden farklı konularla orijinal yazılara hiç dokunulmadan ODTÜ ye değişik bir bakış

Keyifli okumalar dileklerimizle…

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Odtü