1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Fitmühendisce Tarifler Pdf indir

Fitmühendisce Tarifler Pdf indir
0

Fitmühendisce Tarifler pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Fitmühendisce Tarifler kitap ile ilgili özet bilgiler. Fitmühendisce Tarifler kitabı yazar Canan Hastürk tarafından kaleme alınmıştır. Fitmühendisce Tarifler kitabı 400 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 18,5 x 22 ebatında olan Fitmühendisce Tarifler kitabın 1. Basım Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Fitmühendisce Tarifler pdf oku, Fitmühendisce Tarifler PDF yandex, Fitmühendisce Tarifler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Fitmühendisce Tarifler PDF Oku

@fitmuhendisce şekersiz, glütensiz ve de en mühimsi sağlıklı beslenmenin sırlarını sizlerle paylaşıyor. Benim gibi lezzet düşkünüyseniz, yemek yapmayı ve yemeyi yaşamın en büyük şölenlerinden sayıyorsanız seneler içinde bu lezzet tutkusunun nelere mal olduğunu bilirsiniz. Siz değilseniz bile yakınınızda birileri bu bedeli ödemektedir. Şeker hastalığı, tansiyon problemleri, tiroit, alerji ve benzerleriyle dolu bir listeden meydana gelir bu bedel.

Sevgili Canan Hastürk, namı diğer @fitmuhendisce, moral düzelten, umut veren biri. Neden? Çünkü sağlıklı beslenmenin maliyeti hem maddi hem manevi olarak çok yüksek. İnsanı caydıran en mühim etken işte bu maliyet oluyor. Üstelik glütensiz gıdalar bulmak, rafine şeker kullanmadan yaşayabilmek olabilecek mü? Bir ömür boyu ama? Bıraktıklarımızın yerine uygun bütçeyle ne koyabileceğimizi bilmek bu yüzden mühim: Bir ömür boyu bu disiplinle beslenmek için. Üstelik lezzetten, damak tadından hiç taviz vermeden. Şöleni kesmeden, morali bozmadan, bütçeyi sarsmadan. İşte Canan Hastürk bu kitapta size bu bilgileri ve tecrübesini hayranlık uyandıran bir yaratıcılıkla sunuyor.Mutfağınızın ve sağlıklı beslenmedeki çabanızın eskimeyen dostu olmaya aday.
İclal Aydın