1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

No: 22 Pdf indir

No: 22 Pdf indir
0

No: 22 pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan No: 22 kitap ile ilgili özet bilgiler. No: 22 kitabı yazar Gamze Bursa tarafından kaleme alınmıştır. No: 22 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan No: 22 kitabın Yazarın Kendi Yayını tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda No: 22 pdf oku, No: 22 PDF yandex, No: 22 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

No: 22 PDF Oku

Gamze Bursa, ilk yemek kitabı net 425 g ile 2009 senesinde gourmand cookbook müsabakasında en iyi yemek kitabı görseli ödülünü almıştı. Tariflerinin kolay uygulanabilir olması ve lezzetiyle de öne çıkan bu kitabının ardından ikinci kitabı no:22 ile sizi bir kez daha görsel bir şölene ve denenmiş tarifleri ile lezzet dünyanızda yeni keşifler yapmaveyavet ediyor.

Bazılarımızın hikâyesi beklenmedik zamanlarda başlar, ansızın yakalarsınız davetkâr anlarından birini yaşamın ve bir ömür boyu hatırlarsınız basit bir tat bile olsa paylaşımı yaptığınız

Hayatın akışı içinde bize eşlik eden tatların anılarımızı pekiştirmedeki önemini vurgulayan Gamze Bursa ikinci kitabı no:22 de sizi kitabının ilk sayfalarında bulunan ayak izleri ile başlayan lezzet hikâyesini paylaşmaveyavet ediyor.

Yemek kitaplarının sayfalarını çevirmek benim için keyifli bir film izlemektir diyen Gamze Bursa no 22 de seçilmiş tarifleri için kurguladığı ufak filmlerle yemek kitapları dünyasına yenilikçi bir bakış açısı getiriyor.Kitabın üzerindeki QR kodu okutarak yahut gamzebursa.com adresini ziyaret ederek bu filmleri izlemeniz olabilecek Ayrıca iki yemek kitabındaki tarifleri tercih ederek oluşturabileceğiniz 32 farklı menü no:22 davetleriniz için menü planlama hususunda size yardımcı olmak üzere yerini alıyor.

VURUCU NOKTALAR

Yemek kitaplarında yenilikçi yaklaşım (mini filmler ile nasıl yapıldığını basit bir şekilde öğrenebilirsiniz)

Fotoğrafları ile birlikte yaşamınızı kolaylaştıracak, şık davetlerden sabah kahvesine kadar uzanan geniş bir yelpazede oluşturulmuş 32 farklı menü

Et, tavuk, balık, kiş, börek, makarna ve tatlılardan bir araya gelen 148 yeni tarif

Gamze Bursanın heyecanla beklenen ikinci kitabı No:22 raflarda yerini aldı.

Sayfa Sayısı: 383

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yazarın Kendi Yayını