Pdf Kitap Arşivi

Neufert-Yapı Tasarımı Pdf indir

Neufert-Yapı Tasarımı pdf indir, Mimari türünde kaleme alınan Neufert-Yapı Tasarımı kitap ile ilgili özet bilgiler. Neufert-Yapı Tasarımı kitabı yazar Ernst Neufert tarafından kaleme alınmıştır. Neufert-Yapı Tasarımı kitabı 21,5 x 30 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Neufert-Yapı Tasarımı kitabın Beta Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Neufert-Yapı Tasarımı pdf oku, Neufert-Yapı Tasarımı PDF yandex, Neufert-Yapı Tasarımı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Neufert-Yapı Tasarımı PDF Oku

Tüm bina çeşitleri, inşaat alanları, boyutlar, bina bölümleriyle alakalı alanların ölçüleri ve teçhizatlar “Neufert”den güvence ile alınabilir ve böylece planlayıcı, bi hayli hızlı bir genel bakış ve güvenli giriş yapabilir.

Tüm hedeflenen temalar, Yapı Tasarımı’nın 41. Baskısı için, içerik ve grafik olarak yeniden elden geçirildi ve güncellendi. Aşağıda gösterilen temalar dikkatli bir biçimde güncellendi yahut yeniden eklendi. Yapı Elemanları, Pencereler: Kontrollü Havalandırma, Ses ve Isı Yalıtımı, EnEV2014, Yapı Teknolojisi: Buz Depoları, Arıtma Tesisleri, Park Yapıları: Elektro Teknik, Şarj İstasyonları, Yeni Garaj Düzenlemeleri, Dış Mekânlar, Çok Yönlü Esnek Konutlar, Barınma/Konaklama: Yeni Örnekler, Çocuk Yuvaları: Mekânsal Planlama ve Sirkülasyon, Oyun Alanları: Yeni Örnekler, Müzeler: Yeni Tipolojiler ve Örnekler, Stadyumlar: VİP-Alanları, Yeni Futbol Stadyumları, Büyük Açık Büro Alanları, Çok Katlı Yapılar, Endüstri: Tesis Planlaması, Hekim Muayenehaneleri: Yeni Örnekler, Hasta ve Doktor Odaları için Varyasyonlar.

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu