1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Narkoz Pdf indir

Narkoz Pdf indir
0

Narkoz pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Narkoz kitap ile ilgili özet bilgiler. Narkoz kitabı yazar Mete Gündoğan tarafından kaleme alınmıştır. Narkoz kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Narkoz kitabın Ciltsiz Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Narkoz pdf oku, Narkoz PDF yandex, Narkoz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Narkoz PDF Oku

“Kimin kral olduğu umurumda bile değil. Çünkü para arzını kim kontrol ediyorsa, imparatorluk da onundur.”

 

– Nathan Rothschild

 

 

 

“Bu güç benim elimde olduktan sonra kanunları kimin yaptığı hiç fark etmez.”

 

– David Rockefeller

 

 

 

“Ben sistemin zaaflarından hareketle para kazanıyorum.”

 

– George Soros

 

 

 

NARKOZ, hemen hemen yüz elli senedir finans elitler ile devletler içinde oynanan bir oyunun ve bunun farkına varamayan narkozlanmış beyinlerin hikâyesidir. Her türlü aracın en acımasız şekillerde kullanıldığı bu oyunun ardında tabii ki bütün oyunlarda olduğu gibi bankerlerin parmağı var. Küreselleşme en fazla onların işine yaradı. Bilişim teknolojisi emirlerinde. Dünyanın her yerine borç verip onları sömürecek ve köleleştirecek güce ulaştılar. Bugün, küresel finans elitler, müthiş bir network oluşturdular. Bunun yanında son yarım asırdır, bu oyunun kazananı net olarak bankerlerdir. Daha spesifik bir ifadeyle küresel finans elitlerdir. Çünkü bunlar, ellerindeki sınırsız para imkânlarıyla her türlü projeyi gerçekleştirebilecek kabiliyettedirler.

 

İşte şimdi ülkemiz de bu oyun içinde öyle bir kavşağa ulaştı ki bu noktadan bu yana tercih edilecek yol, kaderimizi belirleyecektir. Bu oyunda önümüzdeki 3-5 yıl, ülkenin 40-50 yılını tayin edecektir.