Pdf Kitap Arşivi

Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap Pdf indir

Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap kitap ile ilgili özet bilgiler. Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap kitabı yazar Yasmin Boland tarafından kaleme alınmıştır. Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 10 x 14 ebatında olan Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap kitabın 1. Basım Butik tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap pdf oku, Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap PDF yandex, Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Moonology Ay Kehanetleri Kartları Rehber Kitap PDF Oku

Moonology Ay Kehanetlerİ Kartları

44 Kartlık Deste ve Rehber Kitap.

Ay’ın enerjisinin gündelik yaşamımız üstünde çok güçlü bir etkisi mevcuttur. Harikulade resmedilmiş bu kehanet kartlarını tercih ederek şifalanmak, tavsiye almak, korunmak ve her ay döngüsü boyunca onun sihirli enerjisiyle nasıl çalışacağınızı öğrenmek istiyorsanız Ay’ın kadim bilgeliğiyle bağ kurun.

Kartların yanındaki rehber kitap onların nasıl yorumlanacağını ve yaşamınızı yaratmak, planlamak ve öngörmek için nasıl kullanılacağını açıklıyor. Önemli bir karar vermeniz gerektiği zaman yalnızca bir kart çekin ve Ay’ın size yol göstermesine izin verin! İngiliz Kolombiyası’nda yaşamaktadır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu