1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gözün Serüveni Pdf indir

Gözün Serüveni Pdf indir
0

Gözün Serüveni pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Gözün Serüveni kitap ile ilgili özet bilgiler. Gözün Serüveni kitabı yazar Ürün Dirier tarafından kaleme alınmıştır. Gözün Serüveni kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Gözün Serüveni kitabın Türkçe Büyük Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gözün Serüveni pdf oku, Gözün Serüveni PDF yandex, Gözün Serüveni PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gözün Serüveni PDF Oku

Görmek, yalnızca üzerine ışık vuran cisimlerden yansıyan ışınların gözümüze gelmesiyle bir araya gelen mekanik bir zaman değil; beynimizin, seçmek, analiz etmek, sentezlemek ve farklı bileşenleri birbirleriyle doğru bir biçimde eşleştirmek yoluyla gerçekleştirdiği gerçek bir mucizedir.
Işık, evrenin vazgeçilmez bir parçası olduğu gibi, canlı âleminin de varoluşunda mühim bir yere sahip olan bir bileşendir. Görmek, ışığın bedenimiz ve zihnimiz ile girdiği etkileşimin bir sonucu olarak gerçekleşen, fiziksel olduğu kadar sanrısal da bir etkidir.
Işık, yaşamımızı nesnel kimliğe büründüren bir harika, oyunlar içinde en keyiflilerini bulabildiğimiz bir oyun kutusu ve hatta duyularımız içinde bizi fiziksel dünyayla en etkili biçimde buluşturan bir araçtır.
Ürün Dirier, bu yeni kitabında, ışığın ve görmenin zihnimizdeki macerasınden hareketle varlığımızı ve bildiklerimizi sorguluyor, okurunu enteresan, heyecan verici ve sürükleyici bir maceranın içine çekiyor…
Bu satırları nasıl görebildiğinizi merak mı ediyorsunuz? 
O zaman doğru yerdesiniz…