1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet Pdf indir

Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet Pdf indir
0

Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet kitap ile ilgili özet bilgiler. Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet kitabı 12,5 x 15 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet kitabın Doğan Novus tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet pdf oku, Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet PDF yandex, Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet PDF Oku

Ey bahtı güzel okur!  Bu kitabı baştan sona okuma… Sondan başa da okuma… Sorularına yanıt aradığında, hayat yolunda kendini kaybolmuş hissettiğinde, ruhun daraldığında… Kitabı iki elinin içinde, kalbine yakın bir çevrede tut. Derin bir nefes al. Ve kitabı aç… Karşına çıkacak hikmet sorularına yanıt, yoluna ışık olacak… Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet kitabı özel bir teknikle hazırlanmıştır. 

Deyim yerindeyse “canlı” bir kitaptır… Hikmetler üzerine düşünmek kitapla bağını  güçlendirecek, Mesnevi’nin yolunu aydınlatan ışığı gün geçtikçe daha göz alıcı hale gelecektir. 

Yüce Mevlânâ’nın Mesnevi’si bir hikmetler okyanusudur.  Evvelin ve ahirin bilgisi, bahtın efsunları, kaderin cilveleri, yaşamın sırları onda gizlenmiştir…  Katman katman âlemlerin gerçeğini anlatır Mesnevi. Ona gelen herkesi kabul eder; “Hoş geldin” diyerek misafirinin yüzüne sırlı bir ayna tutar… Her okuyan onda fakat kalbindeki kadarını görür. Mesnevi’den Her Güne Bir Hikmet kitabı uzun bir çalışmanın ürünüdür. Veled Çelebi İzbudak’ın çevirdiği, Abdülbaki Gölpınarlı’nın gözden geçirerek yayına hazırladığı 6 ciltlik Doğan Kitap edisyonundan derlenmiştir.