Pdf Kitap Arşivi

Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? Pdf indir

Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? kitap ile ilgili özet bilgiler. Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? kitabı yazar Chad Orzel tarafından kaleme alınmıştır. Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? kitabın Aylak Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? pdf oku, Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? PDF yandex, Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz? PDF Oku

Kuantum fiziği herhalde en enteresan, en gizemli bilimsel konudur; tatlı bir köpekle yapılan Sokratik bir tartışmanın onun örtüsünü kaldıracağını kim bilebilirdi?
Cory Doctorow

Orzel’in kuantum fiziğine mizah dolu yaklaşımı nefis; Emmy de bu son derece gizemli mevzunun incelikleri ile ilgili hepimizin sormak istediklerini soran müthiş bir köpek.
Jennifer Oullette

Bu ufak çekici kitap modern bilimin en enteresan ve en mühim konularından birini öğrenmenin en keyifli yolu.
William D. Phillips
1997 Fizik Nobel Ödülü Sahibi

Chad Orzel ve sevgili köpeği Emmy sayesinde nihayet Heisenberg kesinsizlik ilkesini anladım! Emmy’nin herhalde benden daha hızlı kavradığı kritik önemdeki diğer fikirlerin lafını bile etmiyorum. Köpeğinize Kuantum Fiziğini Nasıl Öğretirsiniz, modern fizik ile ilgili en ufak bir düşüncesi olmayan insanlar için bile bir lütuf.
Spencer Quinn-

İnce Kapak:

Baskı Yılı: 2011

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 171

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe
Yayınevi: Aylak Kitap

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu