Ders Kitapları

Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı Pdf indir

Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı kitap ile ilgili özet bilgiler. Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı kitabı yazar Adem Güneş tarafından kaleme alınmıştır. Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı kitabı 240 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı kitabın 1. Basım Timaş Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı pdf oku, Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı PDF yandex, Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kendini Affet – Kendinizle Barışmanın İlk Adımı PDF Oku

Birçoğumuz için ‘kendini affetmek’ tanıdık bir kavram değildir… 
Halbuki affetmelerin ilki, birinin kendini affetmesidir.
Kendini affetmek; bireyin geçmişte hissettiği ve bilinçaltının derinlerinde yatan suçluluk duygularını bırakıp kötü hissetmelerden kurtulmasıdır. 
Çoğumuz yaptığımız hatalar karşısında suçluluk duygusunu ne kadar yoğun yaşarsak, affedilmeye o kadar layık olduğumuza inanırız.
Oysa birinin bir yanlış davranıştan vazgeçebilmesi için duygusal kuvvetlilüğe ihtiyacı mevcuttur… Bir yanlış davranıştan sonra kişi kendini ne kadar suçlarsa psikolojik olarak o kadar zayıflar… Ve içine düştüğü psikolojik zayıflık, onu benzer davranışları yaptıracak bir kısır döngüye sokar… 
Adem Güneş, Kendini Affet’te okuyucularını, iç sesleriyle, dirençleriyle ve zorlantılarıyla tanıştırıyor… Suçluluk duygusu uyandıran iç seslerle nasıl konuşulacağını, dirençlerden nasıl kurtulunacağını, zorlantılarla nasıl baş edileceğini uygulamalar eşliğinde anlatıyor.  
Kendini Affet suçluluk duygusunun etkilerinden kurtulup bilinçli seçimlerden bir araya gelen bir yaşama geçişin yollarını gösteriyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu