1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kaybedenler Kulübü Yolda Pdf indir

Kaybedenler Kulübü Yolda Pdf indir
0

Kaybedenler Kulübü Yolda pdf indir, Sinema türünde kaleme alınan Kaybedenler Kulübü Yolda kitap ile ilgili özet bilgiler. Kaybedenler Kulübü Yolda kitabı yazar Mehmet Öztekin tarafından kaleme alınmıştır. Kaybedenler Kulübü Yolda kitabı 13,5 x 21,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Kaybedenler Kulübü Yolda kitabın Altıkırkbeş Basın Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kaybedenler Kulübü Yolda pdf oku, Kaybedenler Kulübü Yolda PDF yandex, Kaybedenler Kulübü Yolda PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kaybedenler Kulübü Yolda PDF Oku

Kaybedenler Kulübü bundan hemen hemen yedi yıl önce gösterime girdiği günlerde kült bir iş bulunacağının işaretlerini vermişti. Öyle de oldu. İkinci filmin çekileceği duyulduğunda oldukça önemli dirençle karşı karşıya geldi. Birinci gibi olmaz diyenlerden, ne gerek vardı diyenlere, 2 dakikalık fragmandan sayfalarca film eleştirisi yazan sanal alem kahramanlarına kadar. Yolda 2018 senesinin Mart ayında gösterime girdi ve hemen hemen 700 bin kişi tarafından izlendi. İlk filmin tadını arayanlarla, o zaman ilk filmi seyredin diyenlerin içinde tatlı bir gerilim yarattı. Güzel oldu.

Birinci film gibi tamamen yaşanmış hikâyelerden ve gerçek bireylerden yola çıkan bu ikinci hikaye, göz yaşı ve komedi çukurunda debelenen Türk Sineması içinde kendine değişik bir yer edindi. Tıpkı yollar gibi filmlerin de yolculuğu bitmez. Mehmet Ada’nın yönettiği ve konusunu yazdığı bu film, sinema gösteriminden sonra diğer platformlarda da seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Tıpkı filmin kendisi gibi kitabının da Türk Sineması’ndaki büyük bir boşluğu dolduracağına inanıyoruz.

Senaryonun birinci revizyonlu kopyasının bulunduğu bu kitap, dışarda bırakılan sahnelerden, sette yapılan değişiklilere kadar, yönetmenin yazdığıyla çektiği içindeki büyülü yolculuğu izleme şansı veriyor. Türk Sineması’nın en kuvvetli ve olağanüstü kadrosuyla da mühim olan bu filmin oyuncuları, kitabın başında hem role hazırlanmalarını, hem de çekim esnasında yaşadıklarını anlatıyor. Sinema ve oyunculukla ilgilenen okurlar için de kıymetli bir tanıklık sunuyor.

Sonuç olarak,

Her ALTIKIRKBEŞ okurunun bildiği gibi;

YOL BİTMEZ, O LABİRENTİN DUVARIDIR.

Bol şans…