Pdf Kitap Arşivi

Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses Pdf indir

Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses pdf indir, Sosyoloji türünde kaleme alınan Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses kitap ile ilgili özet bilgiler. Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses kitabı yazar Büşra Sanay tarafından kaleme alınmıştır. Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses kitabı 13,6 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses kitabın Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses pdf oku, Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses PDF yandex, Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kardeşini Doğurmak-Türkiye’de Enses PDF Oku

Kardeşini Doğurmak elini taşın altına koymaktan çekinmeyen bir kalemin ürünü… “Direkt büyüdüm, büyüttüler”

“Büşra Sanay insanlığın  en karanlık noktasına, en bağışlanmaz suçuna büyük bir cesaretle eğiliyor ve ne kadar acı olursa olsun gerçeğin gözünün içine bakmaya çağırıyor bizi. Belki de arınma, bu yüzleşmelerle gelecek. Büşra gibi hassas bireylerin acı çekme pahasına yazdığı, böyle mühim kitaplarla… Okurken sarsılacaksınız hem de çok sarsılacaksınız. Sanırım gerekli olan da bu…”

– Zülfü Livaneli – 

Türkiye’nin en mahrem yerinde görülmeyen, görmezden gelinen bir yara: Ensest. CNNTürk haber spikeri Büşra Sanay, senelerca süren titiz bir çalışmayla ensest mağdurlarından ailelere, sosyologlardan ilahiyatçılara, hukukçulardan eğitimcilere, psikologlardan adli tıpçılara kadar her kesimden insanla konuşarak Türkiye’nin ensest tablosunu ortaya koydu. 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu