Pdf Kitap Arşivi

40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk Pdf indir

40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan 40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk kitap ile ilgili özet bilgiler. 40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk kitabı yazar Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınmıştır. 40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan 40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk kitabın İzgören tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda 40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk pdf oku, 40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk PDF yandex, 40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

40’ının da Kulpu Kırık 40 Türk PDF Oku

Kırk ünlü yabancı karakter Türk olsaydı, ne olurdu?

Brad Pitt “Sarı”, Lost dizisindeki Charlie, Charlie Dayı olarak karşımıza çıkardı. Obama zenci açılımı yapar, E.T. camiye müezzin olur, Kedi Kız mahalle baskısıyla büyürdü. Jaws, Adana’dan çıkan delikanlı bir balık muamelesi görürken, Avatarlar kurban edilmekten zor kurtulurdu.

Okurken gülümseyeceğimiz, gündelik yaşamımızda gördüğümüz manzaralara değişik bir gözle bakarak kendimizi eleştirmeden geçemeyeceğimiz bir mizah kitabı…

En çok Lost’tan söz edilirken “Adada yatır varmış abi!” cümlesine güldüm. Bence bu cümlenin ardından şu olurdu: Anında bir üfürükçü görülmektedir ve herkesi dumanı üfürük yöntemiyle etkisiz hâle getireceğine inandırmaya çalışırdı. Hocam ellerine, diline sağlık, çok isabetli tespitler ve herkesin okurken yüzünde mutlaka tebessüm yaratacağına inandığım enfes bir kitap.
-Gökay Özenç-

Özellikle Harry Potter’a çok güldüm. Ben de bu filmi izlerken bu çocuğu birine benzetiyorum, diyordum. Elime aldım ve bırakamadım kitabı, bir gecede bitirdim. Gülümsemeye hasret olduğumuz şu günlerde, her satırında ayrı bir kahkaha attıran, gülerken düşündüren ve gündelik yaşantımıza değişik bir pencereden baktıran bir mizah kitabı…

“Ben öksüz, ben yetim!”
-Bahadır Zengin-

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 126

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: İzgören

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu