Pdf Kitap Arşivi

Kara Oklar Çetesi Büyük Macera Pdf indir

Kara Oklar Çetesi Büyük Macera pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Kara Oklar Çetesi Büyük Macera kitap ile ilgili özet bilgiler. Kara Oklar Çetesi Büyük Macera kitabı yazar Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınmıştır. Kara Oklar Çetesi Büyük Macera kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Kara Oklar Çetesi Büyük Macera kitabın Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kara Oklar Çetesi Büyük Macera pdf oku, Kara Oklar Çetesi Büyük Macera PDF yandex, Kara Oklar Çetesi Büyük Macera PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kara Oklar Çetesi Büyük Macera PDF Oku

1928 Türkiye’si, savaştan yeni çıkmış bir ülke. Yıllardır okunmayı bekleyen gizemli mektuplar, çözülmesi gereken şifreler, katedilen yollar, tablodaki sır, adadaki manastır, gizli ajanlar ve yerine getirilmesi gereken esrarengiz bir görev…

Erim, yakın arkadaşı Zafer, Nisan ve ikiz kız kardeşleri Sanem, Simin… Kara Oklar Çetesi’yle heyecan ve tehlike dolu, soluk soluğa kalacağınız, hiç aklınıza gelmeyecek durumlarla yüz yüze kalacağınız macera dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Sıkı durun! Sonuç hiç de beklediğiniz gibi olmayabilir.

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2016

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 102

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu