Pdf Kitap Arşivi

Işığı Arayanların Karanlık Yanı Pdf indir

Işığı Arayanların Karanlık Yanı pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Işığı Arayanların Karanlık Yanı kitap ile ilgili özet bilgiler. Işığı Arayanların Karanlık Yanı kitabı yazar Debbie Ford tarafından kaleme alınmıştır. Işığı Arayanların Karanlık Yanı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2001 ile basılmıştır. ebatında olan Işığı Arayanların Karanlık Yanı kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Işığı Arayanların Karanlık Yanı pdf oku, Işığı Arayanların Karanlık Yanı PDF yandex, Işığı Arayanların Karanlık Yanı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Işığı Arayanların Karanlık Yanı PDF Oku

Her insanın içinde karanlık bir yan mevcuttur. Bu bizim kendi içimizde kabullenemediğimiz, kendimizden ve başkalarından gseyrettiğimiz ve bilinçsizce bir başkasına yansıttığımız yanımızdır. Karanlık yan ışığa çıkarılmadığı için karanlıktır. Onu görülmektedirıp, sahiplenip, onunla bütünleşmedikçe bu yanımız bizi sürekli olarak engellemeyi, bize her türlü acıyı, korkuyu, mutsuzluğu yaşatmayı ve yaşamımıza bu yanımaza aynalık eden insanları çekmeyi sürdürecektir.
Bu karanlık yanımızla bütünleşmemiz, onun engelleyici ve yıkıcı etkisinden kurtulmamızı, kabul edemediğimiz yanlarımızı gizlemek için tercih ettiğimiz maskelerde kısılıp kalmış yaşam enerjimizin serbest kalmasını sağlar. Karanlık yanımız bize verecek büyük armağanlara da sahiptir. O bize öğretmek, yol göstermek ve tüm benliğimizi sunmak için mevcuttur.

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2001

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu