1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İnsan 3.0 – Arketip Pdf indir

İnsan 3.0 – Arketip Pdf indir
0

İnsan 3.0 – Arketip pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan İnsan 3.0 – Arketip kitap ile ilgili özet bilgiler. İnsan 3.0 – Arketip kitabı yazar İsmail Hakkı Aydın tarafından kaleme alınmıştır. İnsan 3.0 – Arketip kitabı 384 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan İnsan 3.0 – Arketip kitabın 1. Basım Girdap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İnsan 3.0 – Arketip pdf oku, İnsan 3.0 – Arketip PDF yandex, İnsan 3.0 – Arketip PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İnsan 3.0 – Arketip PDF Oku

İnsan boyutundan İnsan 3.0 Yeni İnsan Arketip merhalesine geçmek üzere olduğumuz geleceğe doğru koşar adım ilerlerken fıtratımızı, bizi biz yapan her şeyi geride mi bırakacağız?

Transhüman, siborg, klonoid, genomik, animoid ve humanoid gibi çalışmalar, evrensel yaşamı tehdit ettiklerinin ve hatta yok edeceklerinin farkında olmadan veya olarak, ölümsüzlük şehveti gayesi ile normal biyolojik yapının ötesine geçme gayretleri içinde.

Hücre programlama, Gen Matematiği, Beyin Matematiği, organ marketleri, raflarda anne sütleri, kiralık rahimler ve çok daha yükseksının bizi beklediği bir gelecek… Ve bu gelecekte İnsan 3.0 Yeni İnsan Arketip…

İnsan 3.0’a Hazır Mısın?