Ders Kitapları

Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler Pdf indir

Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler pdf indir, Sağlık türünde kaleme alınan Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler kitap ile ilgili özet bilgiler. Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler kitabı yazar Ayşegül Çoruhlu tarafından kaleme alınmıştır. Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 x 21 ebatında olan Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler kitabın 1. Basım Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler pdf oku, Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler PDF yandex, Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Her Yönüyle Bağışıklık: Virüsler-Bakteriler-Otoimmünite-Alerjiler PDF Oku

Bu kitap sizinle buluşmak için matbaaya giderken Covid19’un bir senesi de çoktan dolmuş durumda. Bu pandemi bize kuvvetli, doğru ve dengede çalışan bir bağışıklık sistemine ne kadar muhtaç bulunduğumuzu gösterdi. 

Peki, bağışıklık sistemi, yalnızca bu dönemin gündemi midir? Covid bitince önemi azalacak mı?

Hayır, Covid bitse de yaşamımızda virüsler hep olacak. Bakteriler hep olacak. Ve biz bunlarla savaşmaya devam edeceğiz. Bunun için de daima kuvvetli, doğru ve dengede çalışan bir bağışıklık sistemimiz olsun isteyeceğiz. 

Şimdi soralım: Bağışıklık sistemi her zaman doğru ve dengede mi çalışır? 

Hayır! Böyle çalışmadığı için yaşadığımız, gözümüzün önünde duran bir başka pandemi daha var: Otoimmün hastalıklar.  Peki çözüm? Çözüm ortada… Güçlü, doğru ve dengede çalışan bir bağışıklık sistemi… 

Bu kitapta bağışıklık sisteminin nasıl çalıştığını, yanlış veya hatalı çalıştığında neler olduğunu göreceksiniz. 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu