Ders Kitapları

Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu Pdf indir

Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu kitabı yazar Ertuğrul Köroğlu tarafından kaleme alınmıştır. Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu kitabı 108 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 14 x 21 ebatında olan Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu kitabın 1. Basım Esenkal Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu pdf oku, Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu PDF yandex, Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay DSM 5 – DSM-5’i Kavrama ve Uygulama Kılavuzu PDF Oku

Psikiyatri tanılarının sınıflandırılmasının bir çok amacı mevcuttur. Bunlardan biri, doğru tanımlandırılmış klinik durumların özgül tedavilerinin yapılmasına yardımcı olması, mühim bir diğeri olan de psikiyatristler, klinik psikologlar ve psikiyatri alanında çalışan diğer uzman kişiler içinde dil birliğinin sağlanmasıdır.

Bu kitap, tanı ölçütlerinin yalınlaştırılmış şekillerini kapsamasının bunun yanında, yinelemelerden olabildiğince uzak durarak, okuyucuların DSM-5’i daha iyi kavramalarına yol gösterecektır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu