Ders Kitapları

Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü Pdf indir

Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü kitap ile ilgili özet bilgiler. Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü kitabı yazar Ünal Güner tarafından kaleme alınmıştır. Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü pdf oku, Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü PDF yandex, Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Güzellik Tohumu – Yaratımın Gücü PDF Oku

Kader tarlasına güzellik tohumları ekmenin tam da vaktidir…

Zira her tohumun içinde bir orman yatar. Her meyvenin çekirdeği, yapısı itibariyle ağaca dönüşme potansiyeline sahiptir.

Ne var ki her tohum ağaca dönüşmüyor, her tohumdan bir orman doğmuyor. Bunun için tohumun toprakla, havayla, suyla, sevgiyle ve ifadeyle beslenmesi gerekir.

Sözler, davranışlar, düşünceler, rüyalar, hisler ve haller de insanın kendi kader tarlasına ektiği tohumlardır. Lakin her söz, her ifade, her düşünce, her hal, her his ve her niyet gerçekleşmez. Tıpkı toprağa ekilen tohumlar gibi niyetlerin de havayla, suyla, ışıkla, sevgiyle ve ifadeyle beslenmesi gerekir.

Sıkça söylenen sözler, sürekli olaraklik gösteren ruhsal haller, kalıplaşmış düşünce şekilleri, alışkanlığa dönüşmüş tutum ve davranışlar, kader tarlasına ekilen tohumların beslenmesi, büyütülmesi, desteklenmesidir. Farkında olmadan söylediğin sözlerle, istemsizce sergilediğin davranışlarla, ruh halinle ve düşünce şeklinle bir durum, bir olay ve bir deneyim var edersin.

Çünkü sen de dünyaya ekilmiş bir tohumsun. Doğduğun coğrafya, ailen, çevren, ortamın toprağındır. Dünyada nasıl bir iz bırakmak istiyorsan buna göre ne alman gerektiğine karar vermelisin.

Hatırla ki hayat aynasında birine el uzattığında, o da sana uzanan bir el olur. Bundan dolayı almak isteyen verir, vermek isteyense alır. Bunu dengeleyebilen, ruhunu da bedenini de dengeler.

Kendini bilmenin yolu fazlalıkları bırakmaktan yani sadelikten geçer. Bilelim ki bırakana kana kana akacaktır yaşam. Boşluklar sevgiyle dolacak, sevginin diliyle muhabbet başlayacaktır.

Yazar ve eğitmen Ünal Güner’in kaleme aldığı GÜZELLİK TOHUMU almak için vermek gerektiği prensibi üzerine inşa edilmiş, yalın ama kuvvetli bir kader yaratım rehberi…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu