Ders Kitapları

Rezonans Kanunu Pdf indir

Rezonans Kanunu pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Rezonans Kanunu kitap ile ilgili özet bilgiler. Rezonans Kanunu kitabı yazar Pierre Franckh tarafından kaleme alınmıştır. Rezonans Kanunu kitabı 206 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Rezonans Kanunu kitabın 1. Basım Koridor Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Rezonans Kanunu pdf oku, Rezonans Kanunu PDF yandex, Rezonans Kanunu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Rezonans Kanunu PDF Oku

Size hep ulaşılmaz görünen mutlu anları özlüyorsunuz. Evrendeki sonsuz zenginliğin bir parçası olmak ve onunla uyum içinde kalmak istiyorsunuz. Artık yaşamın gerçek, bilgece sırlarından birini keşfetme zamanı geldi: Hissettiğiniz veya düşündüğünüz her şey, bir rezonans alanı oluşturur ve hem sizi hem de çevrenizdekileri kalıcı olarak değiştirir.

Kuantum düşünce tekniğinin temelinde bulunan Rezonans Kanunu’na göre sizi isteklerinizi gerçekleştirmekten alıkoyan sınırlar yalnızca kalbinizdedir. Pierre Franckh bu kitapta arzularınızı bloke edebilme potansiyeline sahip iç ve dış etkileri nasıl ortadan kaldıracağınızı, hedeflerinize dair pozitif bir imgelemeyi nasıl yapacağınızı, nasıl kuvvetli rezonans alanı kuracağınızı, düşünce gücünüz ve hislerinizle yaşamınızda olmasını istediğiniz değişiklikleri nasıl elde edeceğinizi anlatıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu