1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri Pdf indir

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri Pdf indir
0

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri pdf indir, Sanat Tarihi ve Kuramı türünde kaleme alınan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri kitap ile ilgili özet bilgiler. Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri kitabı yazar Susie Hodge tarafından kaleme alınmıştır. Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri kitabın Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri pdf oku, Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri PDF yandex, Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri PDF Oku

Tüm dünya çapında bir milyondan fazla satan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Fikir serisininin ilk kitabı…

Kabul edelim, bir sanat müzesi ziyareti ilham verici bir deneyim olabileceği gibi feci sıkıcı bir hal de alabilir. Sırf sanat eseri diye baktığımız her resim veya heykeli seveceğiz diye bir kaide yok tabi ki. Ama şu da gerçek: Baktığımızın arkasındakini görmemizi sağlayacak bilgiye sahip olmak, o eseri başka türlü görmemize, anlayabilmemize ve hatta ondan etkilenebilmemize neden olabiliyor. Başka bir deyişle, “barok” veya “post-modern” gibi tanımlar biz dost meclisinde kullanıp havalı -veya gülünç- gözükelim diye uydurulmadı: faydalılar.

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri, başlıca sanat akımlardan ileri gelen temsilcilerine dek sanat tarihine müthiş bir giriş kitabı. Tüm dünya çapında bir milyon adedin üzerinde satan Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Fikir serisine ait bu kitap, Barok, Rönesans, klasik Yunan ve eski Mısır gibi ana sanat dönemlerinin bunun yanında, romantizm, minimalizm, sürrealizm ve pop art gibi ileri gelen hareketlerini kapsıyor. Degas ile Monet veya Dali ile Duchamp içindeki farkı ayırt edemeyenleri -yalnız değilsiniz!- tarih öncesinden bugüne yaratıcılık, emek ve isyanla dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Sanattan biraz daha fazla keyif almak isteyenler için ideal kitap.

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Domingo Yayınevi