1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı Pdf indir

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı Pdf indir
0

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı kitabı yazar Dinah Bucholz tarafından kaleme alınmıştır. Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı kitabı 256 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 17,5 x 23 ebatında olan Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı kitabın 1. Basım Martı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf oku, Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı PDF yandex, Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı PDF Oku

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı, Banoffi Turtası kadar kolay Hogwarts tarzı yemekleri içeriyor. Yapılışı bi hayli basit ve sıra sıra açıklanan 150’den fazla tarif, ipucu ve tekniğin bunun yanında, bunları “Harry Potter” serisinin hangi bölümlerinde bulabileceğinize dair rehber görevi de görüyor. Yani en sevdiğiniz hikâyelerin sayfalarında bahsi geçen müthiş Potter yemeklerini bu kitap sayesinde siz de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bir tutam büyüyle ve bir parça yaratıcılıkla, sıradan yemekleri sihirli başyapıtlara dönüştürerek müthiş başlangıç yemekleri, tatlılar, atıştırmalıklar ve içecekler hazırlayabilir, Bayan Weasley’yi bile gururlandırabilirsiniz!