1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk Pdf indir

Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk Pdf indir
0

Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk kitap ile ilgili özet bilgiler. Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk kitabı yazar Tuğba Erşen tarafından kaleme alınmıştır. Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk kitabı 280 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11,5 x 17,5 ebatında olan Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk pdf oku, Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk PDF yandex, Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ezoterik Tarot – Falın ve Kehanetin Ötesine Bir Yolculuk PDF Oku

Tarot kaderi okumaz, baştan yazar.
Bundan dolayı Tarot okuyucu değil, yazardır.
“Tarot” yazısız bir kitaptır.

Kadim öğretilerin hatta mitolojik yolculukların sembolik bir ifadesidir. Fal veya kehanetten ibaret bir araç değildir. Batı ezoterizminin en mühim sembolik formlarından biridir.
Bu kitap falla değil, sayısız olasılıkla dolu kaderleri okuyabilmeniz için lazım gelen alfabeyle tanıştıracak sizi.
22+56 kart insana kim olduğunu anlaması yolunda ipucu verir. Hayatımız boyunca çeşitli deneyimlerden geçerek ilerleyişimiz gibi Tarot kartlarının içine girdikçe ve onları tanıdıkça kendimizle alakalı yeni keşiflere çıkarız.
Bazı zaman işyerinde sert kararlar alan bir “İmparator”, arada bir evimizde duygusal bir “İmparatoriçe” oluruz, farklı zamanlarda bir yerlerde takılırız ve “Kader Çarkı”nın döngüsünden çıkamadığımızı hissederiz. Tıpkı “Kule” kartındaki gibi dünya başımıza yıkılır ve “Güneş”in doğuşuyla yıkıntılar içinden sağlam bir bina inşa ederiz. Sonunda döngüleri tamamlayıp yeniden başlarız.
Kısa olaraksı YOL’un başındayken kartların hepsiyizdir, YOL’un sonunda ise hiçbiri…