1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Evren Avucunda Pdf indir

Evren Avucunda Pdf indir
0

Evren Avucunda pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Evren Avucunda kitap ile ilgili özet bilgiler. Evren Avucunda kitabı yazar Christophe Galfard tarafından kaleme alınmıştır. Evren Avucunda kitabı 14×21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Evren Avucunda kitabın Ciltsiz Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Evren Avucunda pdf oku, Evren Avucunda PDF yandex, Evren Avucunda PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Evren Avucunda PDF Oku

Bu kitabın iki vaadi var: yalnızca tek bir denklem kullanmak (E = mc2) ve hiçbir okuru geride bırakmamak. Üç yüz seksen sayfa ve beş milyar yıllık göz alıcı bir yolculuk.”

-Alexander Masters – The Spectator-

Evrende yalnız değiliz.

Evrene yapacağımız bu yolculukta da.

Kumsalda yatmış gökyüzünü seyrederken biri elimizden tutuveriyor ve bizi muazzam bir yolculuğa çıkarıyor; karadeliklere, en uzak galaksilere ve kâinatın başlangıcına götürüyor.Bir atomun çekirdeğine dalıyor, zamanda yolculuk ediyor, Güneş’in içine giriyoruz. Dokunuyoruz. Christophe Galfard, evreni avucumuza bırakıyor.

Fransa’da yılın bilim kitabı seçildikten sonra 20 dile çevrilen EVREN AVUCUNDA kısa bir sürede bir popüler bilim klasiğine dönüştü. Gezegenimizin en özel bilim anlatıcılarından Christophe Galfard –ki kendisi Stephen Hawking’in öğrencisi– denklemler yerine hayal gücümüzden faydalanarak bizleri kelimenin gerçek anlamıyla “bambaşka dünyalara” götürüyor.