Edebiyat Kitapları

Kendine Hoş Geldin Pdf indir

Kendine Hoş Geldin pdf indir, Deneme/Yazın türünde kaleme alınan Kendine Hoş Geldin kitap ile ilgili özet bilgiler. Kendine Hoş Geldin kitabı yazar Miraç Çağrı Aktaş tarafından kaleme alınmıştır. Kendine Hoş Geldin kitabı 168 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kendine Hoş Geldin kitabın 1. Basım İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kendine Hoş Geldin pdf oku, Kendine Hoş Geldin PDF yandex, Kendine Hoş Geldin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kendine Hoş Geldin PDF Oku

“Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre, ümitsizliğe gerek yok.”

Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün. Sana, “Yanındayım,” diyen onca insan vardı. Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?

İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. “Gitmem,” diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka kuşu gibi küllerinden dünyaya geleceksın.

Kendine iyi bak, sana en fazla sen lazımsın.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu