Edebiyat Kitapları

Dune Pdf indir

Dune pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Dune kitap ile ilgili özet bilgiler. Dune kitabı yazar Frank Herbert tarafından kaleme alınmıştır. Dune kitabı sayfadan oluşmakta olup ile basılmıştır. ebatında olan Dune kitabın İthaki Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dune pdf oku, Dune PDF yandex, Dune PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dune PDF Oku

“Yüzüklerin Efendisi dışında bu kitapla kıyaslanacak başka bir kitap yok.”
-Arthur C. Clarke-

“Güçlü, inandırıcı ve usta işi.”
-Robert A. Heinlein-

“Modern bilimkurgunun mihenk taşlarından biri.”
-Chicago Tribune-

En İyi Roman kategorisinde Hugo Ödülü
En İyi Roman kategorisinde Nebula Ödülü

Okurlar tarafından 20. yüzyılın en iyi bilimkurgu yapıtı seçilen Dune serisi, çiçeği burnunda kapakları ve gözden geçirilmiş çevirileriyle 50. senesinde İthaki’de.

Modern edebiyatın en epik mesih anlatılarından biri sayılan Dune, genç Paul Atreides’in hikâyesini anlatır. Atreides’in ailesi, evrendeki en mühim ve en kıymetli madde olan melanj ‘baharatının’ tek kaynağı olarak anılan Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmpatorluğun güçleri Arrakis’in kontrolü için birbirlerinin boğazına sarılırken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların çok katmanlı, karmaşık etkileşiminden benzersiz bir hikâye dünyaya gelecektır.

Frank Herbert’ın yarattığı evren, seneler boyunca milyonlarca okurun zihninde gerçekliğini kabul ettirdi ve bugün de ayakta.

İyi bir bilimkurgu ve iyi bir edebiyat yapıtı okumak isteyen herkesin yolu Dune serisinde birleşiyor… İthaki’nin çiçeği burnunda “Bilimkurgu Klasikleri” dizisi Dune efsanesiyle başlıyor…

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 712

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 581

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu