1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Din Görevlisi ile 365 Gün Pdf indir

Din Görevlisi ile 365 Gün Pdf indir
0

Din Görevlisi ile 365 Gün pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Din Görevlisi ile 365 Gün kitap ile ilgili özet bilgiler. Din Görevlisi ile 365 Gün kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Din Görevlisi ile 365 Gün kitabı 768 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 16 x 23,5 ebatında olan Din Görevlisi ile 365 Gün kitabın 1. Basım Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Din Görevlisi ile 365 Gün pdf oku, Din Görevlisi ile 365 Gün PDF yandex, Din Görevlisi ile 365 Gün PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Din Görevlisi ile 365 Gün PDF Oku

Günümüzde bilgi aktarımının çok bi hayli hızlı bir biçimde yayılması mühim görülse de en etkili iletişim yolu, mesajın yüz yüze aktarılmasıdır. Bu nedenle erkek ve bayan din personellerimizin pratik olarak başvuracakları, İslam dininin yüce hakikatlerini vatandaşlarımıza aktaracakları “Din Görevlisi ile 365 Gün” isimli bu eser hazırlanmıştır.

Bu çalışmada konular seçilirken belli gün ve haftalar göz önünde bulundurulmuş, alakalı ayetler ve hadisler, aktarılan diğer bilgiler dipnot da gösterilmiştir. Bazı konular önemine binaen tekerrür etmiştir.

Cami derslerinin verimliliğinin artması amacı ile hazırlanan bu eserin, dini yaşamımızın şekillenmesine yardımcı olması, başta din personellerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza faydalı olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz