Din Kitapları

Din – Bilim – İnsan Pdf indir

Din – Bilim – İnsan pdf indir, Din türünde kaleme alınan Din – Bilim – İnsan kitap ile ilgili özet bilgiler. Din – Bilim – İnsan kitabı yazar Erdoğan Dökmen tarafından kaleme alınmıştır. Din – Bilim – İnsan kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Din – Bilim – İnsan kitabın Ozan Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Din – Bilim – İnsan pdf oku, Din – Bilim – İnsan PDF yandex, Din – Bilim – İnsan PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Din – Bilim – İnsan PDF Oku

Din ve bilim. Her ikisi de Tanrı’yı, yaşadığımız evreni ve evrene dair sırları açıklamaya çalışıyor.

İnsan beyni olmasaydı, din de felsefe de bilim de ortaya çıkmazdı. Evrenin sonsuzluğu düşünüldüğünde, evrene, evrenin sahibine ve evrende yaşayan insanoğluna dair gizemlerin tam anlamıyla çözülemeyeceği, insana ve onun yaratıcısına iliş- kin sırlara dair bilgilerin sınırlı kalacağı açıktır.

İnsanlık; bu sonsuzluğun içinde, aklının sınırlarının yettiği kadarıyla; evrenin, insanın ve tanrının sırlarını çözmeye çalıştı. Lakin her sırrın nihai çözümünün sonunda “neden” şeklinde yaşanan bir soruyla yüz yüze kaldı.

Bu kitabın yazarına göre; bu nihai sorunun yanıtı şöyle; “Doğanın kanunu bu, tanrısal irade bunu böyle istiyor.”

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 134

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ozan Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu