Pdf Kitap Arşivi

Dekoratif Boyama Temel Kitap Pdf indir

Dekoratif Boyama Temel Kitap pdf indir, El Sanatları türünde kaleme alınan Dekoratif Boyama Temel Kitap kitap ile ilgili özet bilgiler. Dekoratif Boyama Temel Kitap kitabı yazar Jackie Shaw tarafından kaleme alınmıştır. Dekoratif Boyama Temel Kitap kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2008 ile basılmıştır. ebatında olan Dekoratif Boyama Temel Kitap kitabın Arkadaş Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dekoratif Boyama Temel Kitap pdf oku, Dekoratif Boyama Temel Kitap PDF yandex, Dekoratif Boyama Temel Kitap PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dekoratif Boyama Temel Kitap PDF Oku

Daha önce elinize fırça almamış olsanız bile dekoratif boyamayı öğrenebilirsiniz! Dekoratif Boyama, Temel Kitap yaratıcı ve keyifli bir uğraş olan dekoratif boyama için her düzeyde kıymetli bilgiler içermektedir. Dekoratif boyama -boyalı desenlerle ahşap, teneke, cam, kağıt ve diğer yüzeyleri bezeme sanatı- sanatsal eğitim yahut çizim becerisi gerektirmez. Güven artırıcı sıra sıra tarifler arayan yeni başlayanlar, renk karışımı ve fırça kontrolü detaylarını geliştirmek isteyen ‘hafta sonu bezemecileri’, sanatlarına yeni bir yön vermek isteyen orta düzey dekoratif boyama sanatçıları, farklı becerilerine uygun ders programı ve eğitim kılavuzu örneği arayan öğretmenler, bu kitapta arayışlarına karşılık bulabilirler.

Dört tasarım kategorisindeki -fırça darbeleri, sebzeler, meyveler ve çiçekler- her motif, üç beceri düzeyini kapsamaktadır: Hızlı ve Kolay, Orta Düzey, Gelişkin. Her ders, gerekli malzeme ve beceri listesini; yüzey hazırlığı ve dekoratif boyama için sıra sıra tarifleri; temel tasarım elemanlarının nasıl boyanacağını gösteren, resimli çalışma sayfalarını içermektedir.448’i renkli,62’si siyah-beyaz olan fotoğrafların de yardımıyla konunun tüm boyutlarını içeren Dekoratif Boyama, Temel Kitap bu çekici el sanatına ilişkin en kapsamlı kılavuzdur!

Jackie Shaw, ülkeler arası üne sahip bir bezeme sanatçısı ve yazardır. Pek çok ödülün bunun yanında, Amerika’daki Dekoratif Boyamacılar Derneği’nin verdiği en onurlu ödül olan Gümüş Palet ödülünü de almıştır.

Sayfa Sayısı: 336

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadaş Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu