1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Death Note – Ölüm Defteri 11 Pdf indir

Death Note – Ölüm Defteri 11 Pdf indir
0

Death Note – Ölüm Defteri 11 pdf indir, türünde kaleme alınan Death Note – Ölüm Defteri 11 kitap ile ilgili özet bilgiler. Death Note – Ölüm Defteri 11 kitabı yazar Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. Death Note – Ölüm Defteri 11 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Death Note – Ölüm Defteri 11 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Death Note – Ölüm Defteri 11 pdf oku, Death Note – Ölüm Defteri 11 PDF yandex, Death Note – Ölüm Defteri 11 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 11 PDF Oku

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: Death Note (Ölüm Defteri). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

Light’ın en son entrikaları, kuvvetli zekasını bile zorlamaya başlar; zira Near Japonya’ya gelerek Light’a kendi ülkesinde meydan okur. Near, Light’ın Kira olduğundan emindir. Near’ın amacı yalnızca Kira’nın işlediği cinayetleri durdurmak değil, bunun yanı sıra Light’ın Death Note’u tercih ederek insanları öldürdüğü gerçeğini de görülmektedirmaktır. Light mücadeleye hazır olduğunu düşünür fakat nişanlısı, yeni aşkı ve yardımcısı onun önünde ölümcül birer engel mi olacaklar?

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar