Roman Kitapları

Vampir Şövalye 1 Pdf indir

Vampir Şövalye 1 pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Vampir Şövalye 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Vampir Şövalye 1 kitabı yazar Matsuri Hino tarafından kaleme alınmıştır. Vampir Şövalye 1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Vampir Şövalye 1 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Vampir Şövalye 1 pdf oku, Vampir Şövalye 1 PDF yandex, Vampir Şövalye 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Vampir Şövalye 1 PDF Oku

Tanınmış bir okul olan yatılı özel Cross Akademisi’nde gündüz ve gece dersleri bir arada yer alıyor. Gündüz derslerine sıradan öğrenciler devam ederken elit bir grup olan gececi öğrencilerin hepsi birer vampir!!

Gündüzcüler için vampirlerin varlığı da gece derslerinin gerçek yüzü de kesinlikle bir sır. Bu büyük sırrı iki kişi korumakla görevli, Yuki ve Zero, onlar Akademinin Koruyucuları!! Gece sınıfının sınıf temsilcisi saf kan vampir olan Kaname ise bu mühim görevde Yuki ve Zero’nun en büyük destekçisi.

Diğer yandan ailesi vampirler tarafından öldürüleli beri vampirlerden ölesiye nefret eden Zero’nun acı bir geçmişi ve sakladığı büyük bir sırrı var.

Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight- Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için ilk cildiyle raflarda!

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu