Roman Kitapları

Wonder Woman Hiketeia Pdf indir

Wonder Woman Hiketeia pdf indir, türünde kaleme alınan Wonder Woman Hiketeia kitap ile ilgili özet bilgiler. Wonder Woman Hiketeia kitabı yazar Greg Rucka tarafından kaleme alınmıştır. Wonder Woman Hiketeia kitabı 96 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 16 x 24 ebatında olan Wonder Woman Hiketeia kitabın 1. Basım Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Wonder Woman Hiketeia pdf oku, Wonder Woman Hiketeia PDF yandex, Wonder Woman Hiketeia PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Wonder Woman Hiketeia PDF Oku

Hiketeia, efendi ve onun hizmetkârını karşılıklı saygı ve hizmet ilişkisi içinde birbirine bağlayan kadim bir ayindir.

Bütün dünya çapında görkemli Wonder Woman olarak bilinen Themyscira Prensesi Diana, beklemediği bir anda karanlık bir geçmişe sahip iyi bir kız olan Danielle Wellys’e güvenli bir sığınak sağlamak maksadıyla evini açmak zorunda kalmıştı… Wonder Woman, ona yalvaran bu kadını korumak ve eğitmek zorundaydı, çünkü Hiketeia ahdinin ihlali Diana’nın üzerine tanrıların gazabını çekecekti. Ve bu arada… Gotham şehrinin kara şövalyesi Batman, yaşamını adadığı görevi gereği Danielle’i adalete teslim etmek için onun peşine düşmüştü.

Bu sarsıcı hikâyeyi size yazar Greg Rucka, illüstratörler J. G. Jones ve Wade von Grawbadger ile renklendiren Dave Stewart’tan bir araya gelen ödüllü ekip sunuyor.

“Hikâye hazin sonuna doğru acımasızca ilerliyor… Kısa aksiyon sahneleri insanın hayal gücünü kesinlikle harekete geçiriyor.”

– TheFourthRail.com

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu