1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Cumhuriyet ve Demokrasi Pdf indir

Cumhuriyet ve Demokrasi Pdf indir
0

Cumhuriyet ve Demokrasi pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Cumhuriyet ve Demokrasi kitap ile ilgili özet bilgiler. Cumhuriyet ve Demokrasi kitabı yazar Hasan Zeki Ünal tarafından kaleme alınmıştır. Cumhuriyet ve Demokrasi kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Cumhuriyet ve Demokrasi kitabın 1. Basım Librum Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Cumhuriyet ve Demokrasi pdf oku, Cumhuriyet ve Demokrasi PDF yandex, Cumhuriyet ve Demokrasi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Cumhuriyet ve Demokrasi PDF Oku

Demokrasi, ferdin devlet gücü karşısında özgürlüğü şeklinde düşünürsek, devleti, devletin unsurlarını, toplumun sosyal yapısını ve çeşitlerini anlatmadan demokrasiyi nasıl anlatabiliriz.

Terimler bölümünde ele alınan, liberalizm, sosyalizm, komünizm, kapitalizm nasyonal sosyalizm gibi konulardan her biri ciltler dolusu kitaplar yazılacak kadar geniş konulardır. Lakin demokrasiyi tarif edebilmek için, demokrasiyi anlatabilmek için, genel bir fikir vermek amacı ile özet olarak anlatılmaya çalışılmıştır bu kitapta….

Benim anlattıklarım ne kadarı okur tarafından anlaşılmış ise anlattığım o kadardır.

Avk. Hasan Zeki Ünal