1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Camera Lucida Pdf indir

Camera Lucida Pdf indir
0

Camera Lucida pdf indir, Fotoğraf – Grafik Sanatı türünde kaleme alınan Camera Lucida kitap ile ilgili özet bilgiler. Camera Lucida kitabı yazar Roland Barthes tarafından kaleme alınmıştır. Camera Lucida kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Camera Lucida kitabın Altıkırkbeş Basın Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Camera Lucida pdf oku, Camera Lucida PDF yandex, Camera Lucida PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Camera Lucida PDF Oku

Fotoğraf edebiyatının iki başyapıtından biri sayılan Camera Lucida, bunun yanı sıra Roland Barthesin en bireysel ve kurgusal yapıtı. Camera Lucidada fotoğrafın ne olduğu sorusuna yanıt ararken, fotoğraf ile ölüm -belki de yaklaşmakta olan kendi ölümü- içindeki ilişkiyi de görülmektedirmıştır. Barthes kitap bitirdiktan kısa bir süre sonra ölmüştür.

Fotoğraf üzerine yazma tutkumun açığa çıkardığı bu karmaşa ve ikilem, aslında sürekli olarak olarak çektiğim bir sıkıntıyla alakalıydi: biri anlatımcı, diğeri eleştirel iki dil içinde savrulan bir özne olmanın sıkıntısı.

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 141

Baskı Yılı: 2011

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 141

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altıkırkbeş Basın Yayın