Edebiyat Kitapları

Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü Pdf indir

Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü kitap ile ilgili özet bilgiler. Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü kitabı yazar Maud Ankaoua tarafından kaleme alınmıştır. Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü kitabın Türkçe Yan Pasaj tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü pdf oku, Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü PDF yandex, Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü PDF Oku

“Ruhunuzu besleyecek ve hatta yaşamınızı kurtaracak bir hikâye!”

– Christine Michaud –

“Herkesin sahip olmak istediği şeylere sahibim ama yaşamımdan tatmin değilim, sence bu nasıl olabilecek oluyor?”
“Eskiden ben de öyleydim: İstediğim her şeyi satın alma gücüm vardı, yaşamım duygusal anlamda tatmin ediciydi ve sağlıklıydım. Ama bütün bunlara rağmen bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyordum. Ne olduğunu tam anlamıyla bilemesem de kendimi bu dünyaya ait hissetmiyordum. Bu genel kasvet hâli beni rahatsız ediyordu. Özümü bulamıyordum.”
“Tıpkı benim gibi! Ben de aynı şeyleri hissediyorum. Mutluluklarım kısa sürüyor, bir şey yolunda gitmediğinde yahut biriyle ters düştüğümde hemen mutsuz oluyorum, sürekli olarak gergin hissediyorum… Ben de senin gibi değişmeyi çok isterdim. Ama nasıl?

Fransa’da Bestseller
100.000 Satış Rakamı
Amazon Puanı: 4.8/5

Maëlle her şeyi kontrol altında tutmaya çalışan, yoğun tempoda koşturmaktan kendi mutluluğunu önceliği yapmayı unutmuş, Parisli mutsuz bir kadındır. En yakın arkadaşı Romane ile buluştuğunda öğrendiği gerçek neticesinde bir seçim yapmak zorunda kalır ve ondan istenen uzun, zorlu bir yolculuğa çıkar. Böylelikle mutluluğa giden hikâyesi de başlamış olur. Tam da Tolstoy’un dediği gibi, “Tüm muhteşem hikâyeler iki biçimde başlar: Ya biri bir yolculuğa çıkar veya şehre bir yabancı gelir.”

Büyük bir hayal kırıklığı yaşadığımızda hikâyenin sonuna gelip gelmediğimizi bilmiyoruz. Oysa bu tabi ki büyük bir maceranın da başlangıcı olabilir.

– Pema Chödrön –

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu