Edebiyat Kitapları

İstanbul’un Hayaletleri Pdf indir

İstanbul’un Hayaletleri pdf indir, Roman türünde kaleme alınan İstanbul’un Hayaletleri kitap ile ilgili özet bilgiler. İstanbul’un Hayaletleri kitabı yazar Yonca Eldener tarafından kaleme alınmıştır. İstanbul’un Hayaletleri kitabı 360 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21,5 ebatında olan İstanbul’un Hayaletleri kitabın 1. Basım Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İstanbul’un Hayaletleri pdf oku, İstanbul’un Hayaletleri PDF yandex, İstanbul’un Hayaletleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İstanbul’un Hayaletleri PDF Oku

Esra’nın kocası İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayıdır. Esra seçimlere bir ay kala kocasının cebinde eski karısı için alınmış olduğunu anladığı bir yüzük bulur ve hırsla parmağına takar. Lakin yüzük beklenmedik bir biçimde çalınır. Yüzüğün peşine takılan genç kadın, sahibinin gerçekte Gabriel adında bir Süryani olduğunu öğrenir.

Esra, her ne kadar uzak durmaya çalışsa da Gabriel bir biçimde yaşamına girecek ve genç kadın İstanbul’un yer altına, yer üstüne, göz alıcı mekânlarına, köhne sokaklarına, dehlizlerine girip görünen yüzünün arkasındaki kirli oyunlara tanık olacak ve bizi de tanık edecektir.

İstanbul’un Hayaletleri, adıyla müsemma bir biçimde bu koca şehrin bütün yüzlerini, yaşayan yaşamayan karakterlerini, binlerce yıllık hikâyesini bize soluk soluğa bir kurguyla anlatıyor. Esra, Gabriel, büyükşehir belediye başkanı veya bir başkası… Hep oldu, hep olacak.

İstanbul ise o kadim ve görkemli tarihine yenilerini eklemekten geri durmayacak…

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu