Pdf Kitap Arşivi

Benim Zürafam Uçabilir Pdf indir

Benim Zürafam Uçabilir pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Benim Zürafam Uçabilir kitap ile ilgili özet bilgiler. Benim Zürafam Uçabilir kitabı yazar Mert Arık tarafından kaleme alınmıştır. Benim Zürafam Uçabilir kitabı 64 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 12,5 x 19,5 ebatında olan Benim Zürafam Uçabilir kitabın 1. Basım Timaş Çocuk tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Benim Zürafam Uçabilir pdf oku, Benim Zürafam Uçabilir PDF yandex, Benim Zürafam Uçabilir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Benim Zürafam Uçabilir PDF Oku

Herkes zürafa resmi çizebilir. Siz de çizebilirsiniz!

Moni, resim derslerini çok severdi. İlginç şekiller çizmeye ve renklerle oynamaya bayılırdı. Lakin bir gün enteresan bir şey oldu. Moni resim çizemedi.

Hem de zürafa resmini… Öğretmeni, Moni`yi hayal ettiği her zürafayı çizebileceği hususunda cesaretlendirmeye çalışsa da o ikna olmuyordu.

Lakin öğretmeninin pes etmeye niyeti yoktu. Tabii Moni`nin de… Peki Moni, zürafa resmi çizebildi mi?

Hayal etmenin, kendine inanmanın, azim ve cesaretin önemini vurgulayan &`;Benim Zürafam Uçabilir”, kendini keşfetmek ve özgürce hayal etmek isteyen herkesi büyüleyici dünyasına ortak olmaveyavet ediyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu