1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bereket Tanrıçası-Demeter Pdf indir

Bereket Tanrıçası-Demeter Pdf indir
0

Bereket Tanrıçası-Demeter pdf indir, türünde kaleme alınan Bereket Tanrıçası-Demeter kitap ile ilgili özet bilgiler. Bereket Tanrıçası-Demeter kitabı yazar Robert Krugmann tarafından kaleme alınmıştır. Bereket Tanrıçası-Demeter kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Bereket Tanrıçası-Demeter kitabın Yurt Kitap Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bereket Tanrıçası-Demeter pdf oku, Bereket Tanrıçası-Demeter PDF yandex, Bereket Tanrıçası-Demeter PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bereket Tanrıçası-Demeter PDF Oku

İnsanları Doyuran Tarlaların,
Bitkilerin ve Bereketin Sarı Saçlı Tanrıçası Demeter

“Buraya bir han yapacağım demiştin, değil mi?”

“Evet, daha kaç kere söyleyeceğim! Buraya bir yığın yorgun ve aç insan gelecek; ben de onlara yatacak yer ve yemek vereceğim.” “Demek açların karnını doyuracaksın! Peki senin karnını kim doyuracak?”
Yaşlı kadın arkasını dönüp topallaya topallaya oradan uzaklaşırken, Erysichton şaşkınlıkla onun arkasından bakakaldı. “Benim karnımı kim mi doyuracak? Bu da ne demek oluyor! Neyse, daha fazla vakit kaybetmeden işe başlayalım… Kesin şu ağaçları!” Adamlar baltalarıyla ağaçları teker teker devirirken, Erysichton tatminiyetle ellerini ovuşturuyordu. O yaşlı kadının tanrıça Demeter olduğunu nereden bilebilirdi ki?

Sayfa Sayısı: 72

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yurt Kitap Yayın