Pdf Kitap Arşivi

Benim Adım İbrahimoviç Pdf indir

Benim Adım İbrahimoviç pdf indir, Spor ve Sporcular türünde kaleme alınan Benim Adım İbrahimoviç kitap ile ilgili özet bilgiler. Benim Adım İbrahimoviç kitabı yazar Tom Oldfield Matt Oldfield tarafından kaleme alınmıştır. Benim Adım İbrahimoviç kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Benim Adım İbrahimoviç kitabın Ciltsiz Beyaz Balina Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Benim Adım İbrahimoviç pdf oku, Benim Adım İbrahimoviç PDF yandex, Benim Adım İbrahimoviç PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Benim Adım İbrahimoviç PDF Oku

Çelimsiz bir çocukken, dünyanın en iyi forvetlerinden biri oldu.

İsveç’in kenar mahallelerinden Rosengård’da büyüyen Zlatan İbrahimoviç, yoksul bir çocukluk geçirdi. Babasının çoğu zaman ekmek alacak parası bile olmuyordu.

Lakin Zlatan’ın futboldaki müthiş kabiliyeti, yaşamını sonsuza dek değiştirecekti.

Zlatan, gençken futbolun yalnızca havalı oynamaktan ibaret olduğunu düşünüyordu.

Lakin seneler içinde takım oyuncusu olmayı öğrendi. Çok çalıştı. Bunlara müthiş azmi, kazanma tutkusu ve kendine özgü kişiliği de eklenince büyük bir başarı kazandı.

Bu kitapta Zlatan İbrahimoviç’in kendinden ödün vermeden nasıl dünyanın en mühim forvetlerinden birine dönüştüğünü okuyacaksınız.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu